background

Ekibimiz

Pembe CABAR

Diş Teknikeri

1986 Denizli doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Sarayköyde tamamladım. 2010 yılında Ağız ve Diş Sağlığı Teknikerlik belgesi aldım. 2012 yılında Sterilizasyon üzerine eğitimler aldım. Aynı zamanda CAD CAM sistemi kullanma ve Tomografi kullanma üzerine eğitim ve kurslara katıldım. 2009 yılından itibaren Sefa Dalbudak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde çalışmaktayım.

Saadet SOYTEKİN

Diş Hekimi Asistanı

1993 Denizli doğumuluyum. İlk, orta ve lise öğretimimi Çal'da tamamladım. Çoğu sağlık kuruluşunda çalıştıktan sonra Sefa Dalbudak Ağız Ve Diş Sağlığında çalışmaya başladım.  

Pelin ŞAHAN

Diş Hekimi Asistanı

1999 Denizli doğumluyum. İlk, orta ve liseyi Denizli'de tamamladım. Honaz Meslek Yüksekokulunda Halk Ve İlişkiler bölümünü tamamladım. Çoğu sağlık kuruluşunda çalıştıktan sonra Sefa Dalbudak Ağız Ve Diş Sağlığında çalışmaya başladım.

Buse SÖĞLEMEZ

Sekreter/Hasta Kabul

1999 Denizli doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Denizli'de tamamladım. Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve İstanbul Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümlerinibitirdim. Çoğu sağlık kuruluşunda çalıştıktan sonra Sefa Dalbudak Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi'nde çalışmaya başladım.

Gamze BOZKURT

Gülüş Tasarım

1998 Isparta doğumluyum. İlköğretimi tamamladıktan sonra Isparta Mustafa Kaçıkoç Anadolu Lisesinde eğitimimi gördüm. Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde Diş Protez Teknolojisini bitirdikten sonra Albayrak Diş Protez Laboratuvarı, Havvana Dental, 2022 kasım ayından itibaren özel Sefa Dalbudak Ağız ve Diş Merkezinde tasarımcı olarak çalışmaktayım.

Cennet DURAN

Temizlik Personeli

1977 Denizli doğumluyum. İlkokul mezunuyum. Çoğu hastane ve sağlık kuruluşunda çalıştıktan sonra Sefa Dalbudak Ağız ve Diş Merkezinde çalışmaktayım.